Stamboom Van Osch » Egon Mattheus Goossens (± 1595-> 1636)

Persoonlijke gegevens Egon Mattheus Goossens 


Gezin van Egon Mattheus Goossens

Hij is getrouwd met Hendricxke Hendrick Aernts in de Stinckert.

Zij zijn getrouwd


Notities over Egon Mattheus Goossens

- in 1636 diaken en kerkmeester in Driel

- dit betreft zijn zoon:
Wapenalbum Bommelerwaard [P.v.d.Zalm: 2007].
Nr. ho(u)rw/ 1511. MATHIJS EGENSEN, alias mr. MATTHAEUS VAN HURWENEN (1650).
Driela Geldrus, praetor collegii 74; meester in de beide rechten.
= Wapen: in keel, drie palen van paalvair; een schildhoofd van goud met een springende vos van keel; de dekkleden en wrong: goud en keel en als helmteken: de vos van het schild uitkomend.
= Bron: de wapenboeken der Gelders-Overijselse Studenten Verenigingen, door Schutte: deel III, Utrecht, pg.150, nr.220. MATHIJS EGENSEN, alias Mattheus van Hurwenen werd geboren te Driel, als zoon van Egen Mathijsen en Hendrickske, een
dochter van Hendrick Aernts in de Stinckert en Lijn Engberts van Hemert. Hij overleed te Utrecht, op 4 mei 1685 en huwde aldaar (ondertrouw te Driel, op 23 juni 1661), Christina van Cuijlenborgh, geboren te Utrecht en dochter van mr. Ghijsbert van Cuijlenborgh, advocaat aldaar, en Machteld de Cock (de map HE/J, Van Hassel, SAB).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egon Mattheus Goossens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egon Mattheus Goossens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egon Mattheus Goossens


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Goossens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goossens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goossens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goossens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I67026.php : benaderd 20 januari 2026), "Egon Mattheus Goossens (± 1595-> 1636)".