Stamboom Van Osch » Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht (± 1325-< 1391)

Persoonlijke gegevens Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht 


Gezin van Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht

Hij is getrouwd met Elisabeth N.N..

Zij zijn getrouwd


Notities over Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht

BP 1179 p 093r 07 wo 30-08-1391. Walterus van Oekel verkocht aan Theodericus zvw Johannes gnd Vucht nzvw Theodericus van der Masen een lijfrente van 20 pond geld, met Sint-Remigius te betalen, gaande uit een huis en erf van verkoper, in Den Bosch, in een straat die loopt van het midden van de Vughterstraat naar de Vismarkt, tussen erfgoed van Gerardus van Vladeracken enerzijds en erfgoed van wijlen Arnoldus van Waderle anderzijds, reeds belast met de hertogencijns.

BP 1179 p 570v 01 wo 18-06-1393. ELISABETH wv JOHANNES VAN VUCHT zv Theodericus van der Masen droeg over aan Theodericus, zv voornoemde Elizabeth en wijlen Johannes van Vucht, haar vruchtgebruik in een b-erfcijns van 30 schelling geld, die Albertus zv Petrus gnd Coenen soen beloofd had aan voornoemde wijlen Johannes van Vucht, een helft te betalen met Kerstmis en de andere helft met Sint-Jan, gaande uit een hofstad met gebouwen en ander toebehoren, in den Bosch, op de Vughterdijk, tussen erfgoed van Franco gnd Rademaker enerzijds en erfgoed van Bartholomeus gnd Wickenvoert anderzijds. Met achterstallige termijnen.

BP 1182 p 084v 06 di 04-05-1400.
ELIZABETH wv JOHANNES VAN VUCHT zv Theodericus van der Masen droeg over aan haar zoon Theodericus haar vruchtgebruik in een b-erfcijns van 30 schelling geld, die Albertus zv Petrus gnd Coenen soen beloofd had te betalen aan wijlen voornoemde Johannes van Vucht, een helft met Kerstmis en de andere helft met Sint-Jan, gaande uit een hofstad met gebouwen en ander
toebehoren, in Den Bosch, op de dijk van de Vughterstraat, tussen erfgoed van Franco gnd Rademaker enerzijds en Bartholomeus gnd Wickenvoert anderzijds. Met achterstallige termijnen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht

Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht
± 1325-< 1391



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Masen gen. Vucht


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I65969.php : benaderd 18 januari 2026), "Johannes n.z. Theodoricus van der Masen gen. Vucht (± 1325-< 1391)".