Kind(eren):
- diaken in Driel op 1-1-1666 tot 1-1-1668
- de naam Loeff Roelofs komt voor in akten (Grave) betreffende Groot-Linden en Klein-Linden...?
wellicht identiteit in Tiel DTB..? [er ligt een buurtschap Linden/Lienden nabij Tiel]
Gedoopt 25.6.1677, Jacoba, dochter van LUDOLPHUS VAN LINDE, en van Judith Collarts, hecteluyden, Tweeling met Peeternelle, peter: Peeter Ghieurden, meter: Jenneke Ghieurden.
Gedoopt 25.6.1677, Peeternelle, dochter van LUDOLPHUS VAN LINDE, en van Judith Collarts, hecteluyden, Tweeling met Jacoba, peter: Gerrardus van Linde, meter: Josina van Linde.
Gedoopt 2.1.1682, Peeter Ludolphus, sone van LUDOLPHUS VAN LINDE, en van Judith Collars, hecteluyden, peter: Louis Galliard de Rouille, absent als present.
Gedoopt 14.8.1684, Godefridus, sone van LUDOLPHUS VAN LINDE, en van Judith Collars, hecteluyden, peter: Francis Collars, absent als present, meter: Sinna Collars.
Gedoopt 19.7.1682, Margariet, dochter van Lambert van der Linde, en van Cathelijn van der Linde, hecteluyden, meter: Jaquemijn Bernts, tweeling met Ludolpha.
Gedoopt 19.7.1682, Ludolpha, dochter van Lambert van der Linde, en van Cathelijn van Linde, hecteluyden, peter: Roeloff Philips, tweeling met Margariet.
== veel tweelingen in Tiel, ook al bij 2 kinderen van Loef...!!
mogelijk ook familie in Driel..?
= Meeriken Roeloffs (?/<11-6-1651) & tr Jan Geerits
= Meeriken Roeloffs van Driell (?/<26-9-1651) & tr Jacop Peters van Seelts
= Aeltjen Roeloffs, wed Goossen Willems & tr (29-1)19-2-1654 met Willem Birck
= Gerart Geritss Loeff, wdr Anneken Willemss & tr 29-1-1667 met Maria Diercks j.d. van Alem
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.