Stamboom Van Osch » Cornelius Gerits van Ess

Persoonlijke gegevens Cornelius Gerits van Ess 

  • Hij is geboren in Rossum.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2021.

Gezin van Cornelius Gerits van Ess

Hij is getrouwd met Elisabeth Joannis de Gier.

Zij zijn getrouwd op 9 juni 1679 te Driel.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Gerits van Ess?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Gerits van Ess

Cornelius Gerits van Ess
????-

1679

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Ess

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Ess.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Ess.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Ess (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I58500.php : benaderd 24 januari 2026), "Cornelius Gerits van Ess".