Stamboom Van Osch » Willem Henrics van den Hoerinc (1433-< 1527)

Persoonlijke gegevens Willem Henrics van den Hoerinc 

  • Hij is geboren in het jaar 1433.
  • Hij is overleden voor 1527.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2021.

Gezin van Willem Henrics van den Hoerinc

Hij is getrouwd met Aleijt Willem Henriks van den Boydonck.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):



Notities over Willem Henrics van den Hoerinc

- naam ook geschreven als Van den Horrick

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Henrics van den Hoerinc?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Henrics van den Hoerinc

Willem Henrics van den Hoerinc
1433-< 1527



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Hoerinc


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I58332.php : benaderd 16 januari 2026), "Willem Henrics van den Hoerinc (1433-< 1527)".