Kind(eren):
- op 5-3-1610 (St.Jan) was hij doopgetuige bij een kind van Florentius Cornelii van Gemert en Catharina NN
- mogelijk heeft hij een broer Thomas Boest..? (in 1527 is sprake van Margrieta, weduwe van Thomas Boest, woonde aan de Vughterstraat...)
- onderstaande akte betreft verm. zijn vader..!
Bosch Protocol Inventarisnummer 1374, Folionummer 390 - Verso; Datum 7-7-1558
Beschrijving: Hendrik Boest, zoon wijlen Hanrick Boest quitantie [scan]
- voorouder in Den Bosch:
= oorkonde 14-1-1380: getuige bij een testament is Aart Rover Boest (poorter; woont huis Korenbrug; ovl <1404)...
= oorkonde 14-3-1387: priester Gheerlacus Boest (g.m. Agnes) vanwege een hofstad in de Hinthamerstraat [ovl >1415]...
= oorkonde 4-1-1392: Johannes de Boest, z. v. w. Arnoldus Noyt van Lyt
= oorkonde 3-7-1430: Godefridus Boest (secretaris van Den Bosch; ovl >1463
= oorkonde 22-1-1434: Godefridus en Arnoldus k.v.w. Arnoldus Rover Boest; Petrus van Goburdingen gehuwd met Yda d.v.w. Arnoldus Rover Boest; heeft dochter Liesbeth (non in 1472)
= oorkonde 27-1-1440: schepen Arnoldus Boest en in 1443-1447 schepen Godefridus Boest
= oorkonde 3-8-1442: Arnoldus Boest, als man van Agnes, d.v.w. Ludolphus Buck
= oorkonde 21-8-1466: mr. Gerrit Boest =
Overdracht erfpacht hoeve Ter Kameren Heeswijk/Schijndel/Berlicum, Christina Hoorns, priorin, Johanna Hoornkens, subpriorin, Yda van der Schuren, procuratrix en Liesbeth d.v.w. Aart Rover Boest, allen nonnen in het St. Geertruiklooster in ‘s-Hertogenbosch en handelend met toestemming van hun biechtvader Gregorius van der Spreet; Aart Rover Boest z.v.w. Aart Rover Boest; Aart Rover en mr. Godfried k.v.w. Godfried Boest; jonkvrouwe Heilwych w.v. mr. Gerard Boest met Yda en Liesbeth, dochters van Heilwych en Gerard voornd. ; Aart van Vladeracken namens Godfried Dicbier, die afwezig is; Gooswijn van Beek als executeur van het testament van w. mr. Gerard Boest zij allen dragen over aan: Franco van Langel t.b.v. de Tafel van de H. Geest van: erfpacht van 3 mud uit 12 mud rogge uit: een hoeve gend. In die Kameren gelegen in Berlicum, Heeswijk en Schijndel met uitzondering van de helft van vier eiken gend. kruiseiken en de beesten en de houtwas gend ‘gelayct’ bijz.: deze hoeve was van Agnes Sceyvel en is vroeger in erfpacht uitgegeven door Hendrik en Godefrida Sceyvel k.v.w. Hendrik Sceyvel, Godfried en Aart k.v.w. Aart Rover Boest en Peter van Goberdingen e.v. Yda d.v.w. Aart Rover Boest.
= oorkonde 3-2-1519: Arnd Roever Boest, raadsheer van de stad Den Bosch
= oorkonde 18-6-1583: Thomas Boest benoemd tot voogd van kinderen van Arieke de weduwe van Goijart van Welhuijzen..
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.