Stamboom Van Osch » Jan Aelbrechtsz van Maren (± 1505-< 1552)

Persoonlijke gegevens Jan Aelbrechtsz van Maren 


Gezin van Jan Aelbrechtsz van Maren

Hij is getrouwd met Geertruijt Diericx van Vechel.

Zij zijn getrouwd


Notities over Jan Aelbrechtsz van Maren

kinderen:
- Mechteld Jans (ca1535) & Matthijs Ambrosius van Gerwen ()
- Henrick (?/>1594)
- Sijmon Jansz (ca1535/<1594)
- Geertruijt (ca1565) & Bernaert ter Clocken
- Aelbrecht Jansz (ca1535/<1594)
- Elisabeth (ca1565) & Peter Pauwer
- Udela Jans (ca1540/<1594) & Thomas de Bont
- Joanna de Bont (ca1565) & Lansloot Buskens
- Aert de Bont (ca1565)

BP Matthijs zoon van Ambrosius van GERWEN man en momboir van Mechtelt zijn huisvrouw dochter van wijlen Jan van MAREN bij Geertruijd zijn huisvrouw dochter van wijlen Diericx van VECHEL, voor hemzelve en in naam van Henricx zoon van Jan van MAREN bij Geertruijt voorsz, Bernaert ter CLOCKEN man en momboir van Geertruijd zijn huisvrouw dochter van Sijmon zoon van Jan van MAREN en Geertruijd voorsz, Heer en Meester Balthasar de BONT, canonick van St Jans Evangelisten Kerk te 's-Hertogenbosch en Segelaer van het Bisdom, gemachtigd door Peter PAUWER in huwelijk hebbende Elijsabeth dochter van Aelbrecht van MAREN, zoon van Jan en Geertruijd voorsz en nog gemachtigd van Lansloot BUSKENS in huwelijk hebbende Johanna dochter van Thomas de BONT bij Udela zijn huisvrouw dochter van Jan van MAREN en Geertruijd voorsz, voor henzelve en hen fort en sterk makend voor Aert zoon van Thomas de BONT bij Udela voorsz, gaan erfdeling aan van de goederen van wijlen Jan van MAREN en Geertruijd voorsz, te Roosmalen; renten, pachten en chijnsen.
23.07.1594 | RA 1851 | f 127

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Aelbrechtsz van Maren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Aelbrechtsz van Maren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Aelbrechtsz van Maren

Arnolda Heeren
± 1450-????

Jan Aelbrechtsz van Maren
± 1505-< 1552



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Maren


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I58082.php : benaderd 20 januari 2026), "Jan Aelbrechtsz van Maren (± 1505-< 1552)".