Stamboom Van Osch » Elisabeth Matthijs Stooters (± 1525-> 1624)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Matthijs Stooters 


Gezin van Elisabeth Matthijs Stooters

(1) Zij is getrouwd met Jan Henricx Kemp.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Joost Hermans die Bije.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1565 te 's-Hertogenbosch.


Kind(eren):



Notities over Elisabeth Matthijs Stooters

kinderen 1e huwelijk:
- Elisabeth Kemp & tr Willem de Raeth
kinderen in 2e huwelijk:
- Anna Joostsdr de Bije 1565
- Baetke Joostsdr de Bije 1565
- Josina Joostsdr de Bije 1565-1635
- Matthijs Joostensz de Bie 1568 & tr Aertge Jacobsdr van Bladel
- Herman Joostsz de Bije 1573
- Neeltje Joostsdr de Bije 1578

Bosch Protocol:
Jan zoon van Nijcolaes van RAVENSTEIJN, Jan NOBELMANS in huwelijk hebbende Agatha dochter van wijlen Nijcolaes van RAVENSTEIJN, ooms van vaderszijde; Lambert zoon van wijlen Matthijs STOOTERS en Joost Hermans die BIE in huwelijk hebbende Elijsabeth dochter van wijlen Matthijs STOOTERS, ooms van moederszijde, zijn momboirs over Jan onmondige zoon van Jacob Nijcolaes van RAVENSTEIJN bij Aleijd zijn huisvrouw, dochter van wijlen Matthijs STOOTERS.
Verkoop van 2/6 in een hoeve te Munsel onder Boxtel, welke hoeve Jan Diricx van HEES als laat in gebruik heeft; 3/6 deel is bezit van de OLV Broederschap te 's-Hertogenbosch en 1/6 deel behoort toe aan de erfgenamen van wijlen Heer Jacop SANDERS.
13.09.1571 | R 1923 | f 491

Note 244 Jezuïetencollege in 's-Hertogenbosch, 1609 - 1629 N.B. Stukken van 1348 - 1666 (Brabants Historisch Informatie Centrum - 1565 december 24)
Schepenen van 's-Hertogenbosch, Arnold van Campen en Johan van der Stegen, oorkonden dat Judocus de Bie en zijn vrouw Elizabeth, dochter van Mathias Stoeters, zoon van Lambert, weduwe Johan Kemp Henriks, gemachtigd door testament van haar 1e man en haar zelf van 28 februari 1564 (zie regestnr 130), en in tegenwoordigheid van en met toestemming van de daarin genoemde executeurs-testamentair, hebben overgedragen aan Cornelis, zoon wijlen Henrik van der Molen:
huis, hof, vroeger van Leonius van Laken en tussen Loefsbrug en Lombardsbrug, begrensd door onder meer Deventers Gasthuis en Dieze, door Mathias Stoeters verworven van Matheus Pauweter
Origineel (inventarisnr 124). In duplo aanwezig, met aan eén exemplaar zegels schepenen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Matthijs Stooters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Matthijs Stooters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Matthijs Stooters

Arnolda Heeren
± 1450-????

Elisabeth Matthijs Stooters
± 1525-> 1624

(1) 
(2) 1565

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Stooters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stooters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stooters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stooters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I58020.php : benaderd 27 januari 2026), "Elisabeth Matthijs Stooters (± 1525-> 1624)".