Stamboom Van Osch » Catharina N.N. (-> 1382)

Persoonlijke gegevens Catharina N.N. 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden na 1382.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 oktober 2020.

Gezin van Catharina N.N.

(1) Zij is getrouwd met Lodewijk Amelis Loden van Bucstel.

Zij zijn getrouwd


(2) Zij is getrouwd met Arnoldus Stamelaert van der Spanct.

Zij zijn getrouwd na 1351.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina N.N.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam N.N.

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam N.N..
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over N.N..
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam N.N. (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I57501.php : benaderd 20 januari 2026), "Catharina N.N. (-> 1382)".