Stamboom Van Osch » Joanna Michaelis (-1710)

Persoonlijke gegevens Joanna Michaelis 


Gezin van Joanna Michaelis

Zij is getrouwd met Joannes Gerits.

Zij zijn getrouwd op 29 mei 1708 te Boxmeer.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Michaelis?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Michaelis

Joanna Michaelis
-1710

1708

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Boxmeer RK Doopboek 1667-1737
  2. Boxmeer RK Begraven 1668-1739
  3. Boxmeer RK Trouwen 1667-1738

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Michaelis


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I57313.php : benaderd 8 januari 2026), "Joanna Michaelis (-1710)".