Stamboom Van Osch » Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot (1705-????)

Persoonlijke gegevens Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot 


Gezin van Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot

Hij is getrouwd met Waltera Michaelis van Hal.

Zij zijn getrouwd op 9 november 1726 te Vught.Bron 2


Kind(eren):



Notities over Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot

- bij huwelijk in Vught heet zij Dirk Korsten Sloot, geboren in SMG en wonende in Vught
- bij een aantal Vughtse kinderdopen wordt hij als Van der Schoot geschreven, vast een verschrijving...?!
- op 24-8-1728 is er een borgbrief voor Dirck Corst Peters van der Sloot vermeld als geboren in Gemonde onder Boxtel

schepenprotocol Sint-Michielsgestel:
100 Antonis Hendricx van Venrooij, oud-dijkmeester van Den Dungen, verhuur van een huis etc. te St. Michielsgestel staande aan de kerk daar
Jacob Jans Otten, thans wonend Berlicom, huurder van een huis etc. te St. Michielsgestel staande aan de kerk daar
DIRCK VAN DER SLOOT, huidige gebruiker van een huis etc. te St. Michielsgestel staande aan de kerk daar
Huijbert Hendrix van Zeelandt, inwoner en notarisgetuige Den Dungen 1725
Arnoldus van Helvoirt, inwoner en notarisgetuige Den Dungen 1725
> of betreft dir Dirck Janssen van der Sloodt...??

Dirck Corst Peters van de Sloot, geboortig van Gemonde als man van Woutrina, wonend te Vught, borgbrief vanwege de armentafel van Gemonde (hoort die armentafel van Gemonde dan juridisch onder St. Michielsgestel?)
Woutrina Chiele van Hal, vrouw van Dirck, geboortig van Vught
Philip Mans, schepen; Hendrick van Eijndoven, schepen; Marten van den Heuvel; Aart Aart van den Bersselaer
S. Voltelen, secretaris; Datering: 1726-1728

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Corst Peters van der Sloot


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sint-Michielsgestel RK Dopen 1674-1728 (Gemonde)
  2. Vught Trouwboek Schepenbank 1689-1744

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van der Sloot


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I56243.php : benaderd 16 januari 2026), "Theodorus Corst Peters "Dirck" van der Sloot (1705-????)".