Stamboom Van Osch » Jan Reijner Heesters (± 1580-????)

Persoonlijke gegevens Jan Reijner Heesters 


Gezin van Jan Reijner Heesters


Notities over Jan Reijner Heesters

- schepen van Oisterwijk rond 1629...

schepenprotocol Boxtel:
44 Willem van Esch, bode van de stad Den Bosch, voor hemzelf alsmede als gemachtigde middels een machtiging van Arien Jan Matheus Wouters, Jan Frans Matheus Wouters, en Fransken dochter van Frans Matheus Wouters en nog vanwege Jan Janssen Ketelaers als man van Oeijken dochter van Frans Matheus Wouters, opgemaakt voor schepenen van Boxtel en voor Roelof Santegoets en Geraert Roijmans d.d. 28 maart 1629, nog als gemachtigde door Adriaen en Mathijs als broers en zoons van wijlen Willem Matheus van Esch, verder Willem zoon Jan Anchems als gemachtigde voor Jan Wouters van Beurden en JAN REIJNER HEESTERS als schepenen van Oisterwijk d.d. 27 maart 1629, handelend voor Ariken dochter van Jan Mathijs Wouters, verder Willem Michiels Pieren als man van Marijken, dochter wijlen Willem Matheus van Esch, Jan Geraerts van Rijthoven als man van Dircxken dochter van Govaerts van der Heijden die handelt voor diens vrouw Jenneken en voor Cornelis van de Schoot als toeziend voogd over Andries en Cornelia, beiden minderjarige kinderen van wijlen Wouter Voermans daarin gemachtigd middels een vonnis van schepenen van Boxtel d.d. 6 februari 1629, nog namens Eijmbert Andriessen zijn medevoogd, verkopen aan Willem zoon Aert Vos ten behoeve van zijn moeder Lijsbet als weduwe van Aert Vos, hun 16/17e part van een akkerland genoemd de Dansacker of de Nonneberch, groot ca. 4 lopenzaad, gelegen te Boxtel herdgang van Hall, b.p. monsieur Godefroij Loeff van de Sloot, Seger Adriaens, Henrick Michiels, Jan Anthonis Aerts, met recht van overpad daar. De verkopers beloven de verkoop gestand te doen en alle lasten af te handelen. Datum 12 november 1629, getuigen van de Wege, Peter Gerits en Limboch als schepenen. Datering: 12-11-1629

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Reijner Heesters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Reijner Heesters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Reijner Heesters

Jan Reijner Heesters
± 1580-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Heesters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heesters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heesters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heesters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I56015.php : benaderd 1 februari 2026), "Jan Reijner Heesters (± 1580-????)".