Stamboom Van Osch » Henrick Godefridus Strick (± 1480-< 1542)

Persoonlijke gegevens Henrick Godefridus Strick 


Gezin van Henrick Godefridus Strick

Hij is getrouwd met Anthonia Willem Rutten van Griensvenne.

Zij zijn getrouwd rond 1507.


Kind(eren):



Notities over Henrick Godefridus Strick

schepenprotocol Sint-Michielsgestel:
217 Wij Willem Henricks en Henrick van Weert, schepenen in Gestel, verklaren dat voor ons is verschenen Gerit Peters van Gerwen, verder Katarina dochter van wijlen Eijmbert Henricks en verkopen nu aan Henrick zoon wijlen Eijmbert van Griensvenne, om daarmee een mis te laten celebreren op het St. Jorisaltaar in de kapel van Den Dungen, een jaarlijkse cijns van 2 ponden, steeds te betalen op Maria Lichtmisdag op onderpand van een huis, tuin etc. groot ca. 1 zesterzaad, gelegen in de parochie Gestel op de Dungen, b.p. Mechteld dochter van Rutger van Griensvenne, Willem zoon Ariaen Spierincks, de gemeenschappelijke straat. Nog op onderpand van een heiveld groot ca. 2 bunders gelegen in de de parochie Gestel, b.p. Aert Wouter, de erfgenamen van Jan Huben, de gemeenschappelijke straat. Nog op onderpand van een weiland gelegen in het Woud in de vrijheid van Den Bosch, b.p. de erfgenamen van HENRICK STRIJCK, Aert Henricks van de Hovel, Jan Willem Rutten, de gemeenschappelijke straat. De verkopers beloven de overdracht gestand te doen en alle lasten van hun kant af te handelen. Datum 20 januari 1542.

Bosch Protocol
Rutger, Johannes, Henrick en Adriaen, zonen van Willem zoon van wijlen Rutger van GRIENSVENNE bij wijlen Henrica zijn huisvrouw, dochter van wijlen Wolter van VLASVOERT en Henricus zoon van wijlen Godefridus STRICK man en momboir van Anthonia zijn huisvrouw dochter van Willem en Henrica voorsz, gaan erfdeling aan van de goederen van wijlen hun ouders: te Den Dungen en Boxtel.
13.11.1507 | RA 1842 | f 124

Heer Rutger, priester, Johannes, Henricus en Andreas, zonen van wijlen Rutten van GRIENSVENNE bij wijlen Henrica zijn huisvrouw dochter van wijlen Wolter Jans van der VLASVOERT en Henricus STRICK man en momboir van Anthonia zijn huisvrouw dochter van wijlen Rutten en Henrica voorsz, gaan erfdeling aan van de goederen van wijlen hun ouders: te Den Dungen en St Michielsgestel; chijnsen en pachten.
23.05.1525 | RA 1842 | f 256

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrick Godefridus Strick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henrick Godefridus Strick

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henrick Godefridus Strick

Goijaert Claes Strick
± 1440-> 1515

Henrick Godefridus Strick
± 1480-< 1542

± 1507

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Strick

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Strick.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Strick.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Strick (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I54605.php : benaderd 2 maart 2026), "Henrick Godefridus Strick (± 1480-< 1542)".