Hij is getrouwd met Christina jonkvrouw N.N..
Zij zijn getrouwd.
Kind(eren):
- schepen van 's-Hertogenbosch in 1477, raadsheer in 1478...
- zijn huishoudster Katharina kan mogelijk de moeder van zijn natuurlijke kinderen zijn..?
- stamboom Willems-VandenHeuvel meldt als vrouw ene Christina (ook gemeld als huishoudster)..?
broninfo: Van den Heuvel. De ambachtsgilden van ‘s-Hertogenbosch vóór 1629 (Utrecht, 1946) 287. Van Schijndel, O.C., blz. 223 en 224 noemt Nicolaes heer van Erembodeghem (Oost-Vlaanderen) en zoon van Nicolaes Jansz. van Berckel, schepen van ‘s-Hertogenbosch in 1469, en Margaretha Beeck, vrouwe van Erembodeghem.
(1491) okt. 25. Nicolaus van Berkel vermaakt zijn hoeve, gelegen te Sint-Oedenrode, genaamd die Hoeve ter Teynden, met huizing en toebehoren, zoals gebruikt door Wilhelmus Faes en leenroerig aan de hertog van Brabant, en een kamp weiland daarnaast in de gemeente Schijndel aan mr. Johan van Berkel en Nicolaus van Berkel, zijn natuurlijke zoons, na zijn dood. Zij moeten Katharina, zijn huishoudster, en Oda, zijn natuurlijke dochter, na zijn dood onderhouden en hun
erfdeel uitkeren, (R.A. in N.B., s-Hertogenbosch, R 1261, f. 111).
1511 nov. 7. Ten overstaan van schepenen van Schijndel verkoopt Roelof Dircksz. van Ghent aan Mr. Jan van Berkel twee kampen land onder Schbndel.
(A., F. 0. van Sasse van IJsselt, Nieuwe catalogus der oorkonden en handschriften berustende bij het Prov. Genootschap voor Kunsten en Wetenschappen in Noord-Brabant, blz. 68)
zie brondocument: CBG - JB1982 - van Berckel - p211-240.pdf
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Nicolaes van Berckel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Christina jonkvrouw N.N. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.