Stamboom Van Osch » Henrick Jan Lenaerts van Roggel (± 1600-< 1654)

Persoonlijke gegevens Henrick Jan Lenaerts van Roggel 

  • Hij is geboren rond 1600 in Schijndel.
  • Hij is overleden voor 1654.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 december 2018.

Gezin van Henrick Jan Lenaerts van Roggel

Hij is getrouwd met Maria Sandrini Theodorici de Jongste, Verhagen.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrick Jan Lenaerts van Roggel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Roggel


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I53084.php : benaderd 21 februari 2026), "Henrick Jan Lenaerts van Roggel (± 1600-< 1654)".