Hij is getrouwd met Cornelia Dercks Coijmans.
Zij zijn getrouwd op 1 mei 1735 te Dreumel.
getuigen: Gerardus Claessens / Petronilla Theodora van Wichen
Waarschijnlijk zijn Hendricus en Cornelia de ouders van Joost van Swolligen: zie Oud Rechterlijk Archief Maasbommel 41 folio 342 verso en Oud Rechterlijk Archief Nijmegen 2167 folio 118; zie ook ORAM 41 folio 342 d.d. 19-10-1734, genoemd worden Jan van Swolgen en Jehemia Krijgers e.l.;
Jenneke van Swolgen en Hent van Toor e.l.; Joost van Swolgen en Maria Hendriks e.l. In het Oud Rechterlijk Archief Nijmegen 2167 folio 118 d.d. 26-9-1734 worden genoemd Maria van Swolgen, Hendrina van Swolgen en Joost van Swolgen als kinderen van Hendrik van Swolgen en Cornelia Janssen Cooymans)
Kind(eren):
zie ORAM 51 d.d. 5-2-1756 waarbij Gevert van Thoor en Neesken Crielen Joost van Swolgen tot universele erfgenaam benoemen. In ORAM 41 folio 506 verso worden Joost en Cornelia Cooymans als echtelieden genoemd.
Joost wordt samen met zijn zussen Maria en Hendrina genoemd als kinderen en erfgenamen van Hendrik van Swolgen en Cornelia Janssen in O.R. Nijmegen 2167 fol. 118 en vo d.d. 26-9-1734).
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jodocus van Swolligen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1735 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cornelia Dercks Coijmans | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.