Stamboom Van Osch » Engel van de Loe (-1660)

Persoonlijke gegevens Engel van de Loe 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden in het jaar 1660.
  • Een kind van Henricus van de Loe en Arntgen Cossmans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2017.

Gezin van Engel van de Loe

Hij is getrouwd met Anna Keeten.

Zij zijn getrouwd


Notities over Engel van de Loe

- 20-06-1660 behandt tegen syn moeder aen 3 morgen landts bij het overlijden van zijn vader Hendrick (Leo I-105).
bron: Strichting Loo-Archief

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engel van de Loe?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Engel van de Loe

Engelberta Ver
± 1565-????
Henricus van de Loe
± 1595-< 1660
Arntgen Cossmans
± 1600-± 1680

Engel van de Loe
-1660



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Loe


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I50461.php : benaderd 15 januari 2026), "Engel van de Loe (-1660)".