Stamboom Van Osch » Theodorus Henrici "Dirck" Voets (± 1595-> 1675)

Persoonlijke gegevens Theodorus Henrici "Dirck" Voets 


Gezin van Theodorus Henrici "Dirck" Voets

Hij is getrouwd met Maria Jansen Aerts Verhagen.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1625 te Schijndel.Bron 1

getuigen Joannes Gerlaci en Petrus Matthiae custode (koster)

Kind(eren):



Notities over Theodorus Henrici "Dirck" Voets

- woonde op de Schoot (Schijndel)

schepenprotocol Sint-Michielsgestel:
149 Testament van Dirck Handrick Eijmberts Voets en diens vrouw Meriken Jan Aertssen, inwoners te Schijndel. Ze herroepen alle eerdere testamenten en vermaken de langstlevende van elkaar alle roerend en onroerend bezit, dat de laatstlevende mag verkopen of bezwaren zolang die niet hertrouwt, maar als die wel hertrouwt houdt die daarvan alleen het vruchtgebruik. Na dood van de langstlevende krijgen hun 2 oudste kinderen Handrik en Jan hun huis, esthuis, varkenskooi etc. te Schijndel in herdgang Lutteleijnde, nog een veld onder Schijndel. Hun zoon Adriaen krijgt een stuk land te Schijndel groot ca. 4 lopenzaad en nog 2 stukken ander land. De kinderen van Peter Jan Hellincx verwekt bij hun dochter Jenneken krijgt ook een akker onder Schijndel in de Schootse hoeve en een hooiveld onder Geffen naast de Gemondse Vrede. Hun dochter Anneken getrouwd met Jan Peters van Nistelroij krijgt wat betreft vruchtgebruik bepaalde grond onder Schijndel. Volgen nog wat zaken over huwelijksuitzet. Als een van de kinderen zich hiertegen verzet sluiten ze dat kind uit met 25 guldens. Actum te Schijndel. Datering: 19-11-1675

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodorus Henrici "Dirck" Voets?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodorus Henrici "Dirck" Voets

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodorus Henrici Voets


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Schijndel Trouwen RK 1604-1660

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Voets

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voets.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voets.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voets (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I49635.php : benaderd 16 januari 2026), "Theodorus Henrici "Dirck" Voets (± 1595-> 1675)".