Stamboom Van Osch » Adriana Hermansdr. (± 1440-1504)

Persoonlijke gegevens Adriana Hermansdr. 

  • Zij is geboren rond 1440.
  • Zij is overleden op 9 november 1504 in Gorinchem.

Gezin van Adriana Hermansdr.

Zij is getrouwd met Peter Matthijsz van Muijlwijck.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Hermansdr.?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Hermansdr.

Adriana Hermansdr.
± 1440-1504



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hermansdr.


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I49440.php : benaderd 15 januari 2026), "Adriana Hermansdr. (± 1440-1504)".