Stamboom Van Osch » Antonis Wouters van Veen (± 1583-????)

Persoonlijke gegevens Antonis Wouters van Veen 

  • Hij is geboren rond 1583.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2016.

Gezin van Antonis Wouters van Veen

Hij is getrouwd met Jooske Goossens.

Zij zijn getrouwd


Notities over Antonis Wouters van Veen

- dijkgraaf van Well

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonis Wouters van Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Veen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Veen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Veen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Veen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I49235.php : benaderd 17 januari 2026), "Antonis Wouters van Veen (± 1583-????)".