Stamboom Van Osch » Hieronimus Janse Blans

Persoonlijke gegevens Hieronimus Janse Blans 

  • Hij is geboren in Geertruidenberg.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 juli 2016.

Gezin van Hieronimus Janse Blans

Hij is getrouwd met Lucia Joannis Sins.

Zij zijn getrouwd op 22 juni 1760 te Made.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hieronimus Janse Blans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Made en Drimmelen NH Trouwen 1704-1810

Over de familienaam Blans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I48417.php : benaderd 24 januari 2026), "Hieronimus Janse Blans".