Stamboom Van Osch » Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer (± 1425-????)

Persoonlijke gegevens Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer 


Gezin van Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer

Zij is getrouwd met Engbrecht van der Loeven.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer

Kathalijn
± 1395-????

Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer
± 1425-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Ellaer


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I47365.php : benaderd 25 januari 2026), "Lisbeth Gijsbrechts van Ellaer (± 1425-????)".