Stamboom Van Osch » Aert van Berlikum (± 1330-< 1384)

Persoonlijke gegevens Aert van Berlikum 

  • Hij is geboren rond 1330.
  • Hij is overleden voor 28 april 1384.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 oktober 2015.

Gezin van Aert van Berlikum


Kind(eren):

  1. Elisabeth van Berlikum  ± 1355-???? 


Notities over Aert van Berlikum

bron: http://www.vanmierlo.net/getperson.php?personID=I14523&tree=boom1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aert van Berlikum?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aert van Berlikum

Aert van Berlikum
± 1330-< 1384



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Berlikum


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I46073.php : benaderd 3 februari 2026), "Aert van Berlikum (± 1330-< 1384)".