Hij is getrouwd met Margaretha van Onderthens.
Zij zijn getrouwd.
Kind(eren):
- vader vermoedelijk Engelbert van Horn, heer van Ghoor en Cranendonck; deze is waarschijnlijk een zoon van Willem van Cranendonck (ca1243-1285)..?]
info Wikipedia:
De eerste vermelding van het geslacht van Ghoor vinden we in de 13e eeuw. Stamvader is Engelbert, een jongere zoon van de heren van Horn. Het stamslot van de familie van Ghoor is Aldenghoor in Haelen. Oorspronkelijk werd dit kasteel Ghoor genoemd. Als heren van Ghoor worden na Engelbert de volgende heren genoemd: Daniël I, Daniël II, Daniël III en Arnold. Deze Arnold sticht een tweede kasteel, deze wordt Nienghoor genoemd en ligt onder Neer. Het kasteel in Haelen veranderde van naam in Aldenghoor.
Zie: de NL. jrg. 105 nr.9, kol. 299-325 [A.H. Hoeben], waarin een verhandeling over de oudste generaties van het geslacht Van Ghoor, waarbij overigens verwantschap met dat van Van Horne (onder andere heren van Altena) wordt verondersteld.
Daniel van Ghoor | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Margaretha van Onderthens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.