Stamboom Van Osch » Floris Woutersz. van Egmond (± 1280-????)

Persoonlijke gegevens Floris Woutersz. van Egmond 

  • Hij is geboren rond 1280.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 maart 2015.

Gezin van Floris Woutersz. van Egmond


Kind(eren):



Notities over Floris Woutersz. van Egmond

bron: https://www.genealogieonline.nl/stamboom-vennik/I54274.php

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Floris Woutersz. van Egmond?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Floris Woutersz. van Egmond

Floris Woutersz. van Egmond
± 1280-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Egmond


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I42760.php : benaderd 20 januari 2026), "Floris Woutersz. van Egmond (± 1280-????)".