Stamboom Van Osch » Konne Jans Antinck (-> 1511)

Persoonlijke gegevens Konne Jans Antinck 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden na 1511 in Zutphen.
  • Een kind van Johan Bernts Antinck en Zwene N.N.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 september 2014.

Gezin van Konne Jans Antinck

Zij is getrouwd met Gert Hoppenbrouws.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1482.


Notities over Konne Jans Antinck

info:
1482 - Huwelijkse voorwaarden, gesloten voor de rechter van de stad Zutphen: ’Henrick Buisken ind Henrick Bensloe als hilixluiden van weg Gert Hoppenbrouwer an eync.Jan Anttynck Gert van Keken (de naam van Rolof Haykincx is doorgestreept) als hilixlud van weg Konne Anttyncx an dand zyde in voorward neme malkander mit selve goed als zy to beyde zyden heben ind wie dat langste leeft die sall t tocht ind alinge samen de guede sitten blyven...’ [RAsZ inv. 461 folio 324]. Zij wonen bij de Laarpoort in de stad Zutphen.
1511 - Op 20 en 22 mei 1511 verschijnt zij voor het Zutphense gerecht en bekent zij dat ze haar halve huis bij de Laarpoort, waar nu de weduwe Haskes woont, verhuurd heeft aan Kerstken te Giffele. De andere helft wordt aan de weduwe Haskes in het St Elisabeth Gasthuis verhuurd [RAsZ inv. nr. 466]. Waarschijnlijk verhuist Konne zelf naar het gasthuis en heeft daarom beide helften van haar huis verhuurd. Op 22-05-1511 draagt zij namelijk een jaarrente uit het erf Antinck op aan het St Elisabeth Gasthuis [OAsZ archief Oude en Nieuwe Gasthuis regest 448]. [bron: H. te Walvaart, OTGB 97.110]

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Konne Jans Antinck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Konne Jans Antinck

Bernt Antinck
± 1400-> 1466
Konne N.N.
± 1405-????
Zwene N.N.
± 1440-????

Konne Jans Antinck
-> 1511

1482

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Antinck

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Antinck.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Antinck.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Antinck (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I40449.php : benaderd 10 januari 2026), "Konne Jans Antinck (-> 1511)".