Stamboom Van Osch » Robbert van Houthem (± 1375-????)

Persoonlijke gegevens Robbert van Houthem 

  • Hij is geboren rond 1375.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 december 2019.

Gezin van Robbert van Houthem


Kind(eren):

  1. Nenna Robbe van Houthem  ± 1410-????


Notities over Robbert van Houthem

bron: Mari van Oorschot
(http://gw.geneanet.org/mvoorschot?lang=nl;pz=marinus+gerardus+josephus+mari+van;nz=oorschot;ocz=0;p=robbe+van;n=houthem)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robbert van Houthem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Robbert van Houthem

Robbert van Houthem
± 1375-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Houthem


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I38819.php : benaderd 2 maart 2026), "Robbert van Houthem (± 1375-????)".