Stamboom Van Osch » Lambert Hutmans van Schijndel (± 1335-????)

Persoonlijke gegevens Lambert Hutmans van Schijndel 

  • Hij is geboren rond 1335.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 maart 2020.

Gezin van Lambert Hutmans van Schijndel


Kind(eren):



Notities over Lambert Hutmans van Schijndel

bron: Mari van Oorschot

info: HET CIJNSBOEK VAN DE HERTOG VOOR DE MEIJERIJ VAN ’S-HERTOGENBOSCH VAN 1340
(bewerkt door Martien van Asseldonk (1998))
> genoemd Metta, weduwe van Arnoldus Hutmans; betaald 1340 t/m 1351

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lambert Hutmans van Schijndel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lambert Hutmans van Schijndel

Lambert Hutmans van Schijndel
± 1335-????



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Hutmans van Schijndel


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I38805.php : benaderd 23 januari 2026), "Lambert Hutmans van Schijndel (± 1335-????)".