Hij is getrouwd met Christina Seghers van Cuijck.
Zij zijn getrouwd
Kind(eren):
Bosch Protocol: 1374 juli 22 - 's-Hertogenbosch, R. 1542, fol. 278
ROELOFF VAN OECKEL z.w. WOUTERS VAN OEKEL had ontvangen van Henrick Brabant de helft nl. de sijde van de hoeve westw. van een hoeve genaemt Brabantshoeve metter timmeringe daarop in par. Oisterwijk in een stede gent Udenhout. daer Gielis Wijtmans van Hukelem de helft oostw. van heeft en wel tegen jeec 3 mud rogge op Lichtmis.
Bosch Protocol mbt Udenhout:
1176 f.304 zaterdag na Cantata 1383
Roelof van Oekel en zijn dochter Margriet verpachten aan Cristina, weduwe van Jan Coptiten en aan Mechtelt, weduwe van Roelof Roesmont een stuk land in Udenhout, tussen de H. Geest van Den Bosch en Gerit Coptiten voor 1 mud rog.
(last: 1 ½ oude groot hertogcijns)
BP 1176 f 304v 05 za 25-04-1383.
Rodolphus van Oekel en zijn dochter Margareta gaven uit aan Cristina wv Johannes Coptiten en Mechtildis wv Rodolphus Roesmont een stuk land in Oisterwijk, ter plaatse gnd Udenhout, tussen erfgoed behorend aan het Geefhuis in Den Bosch enerzijds en wijlen Gerardus Coptiten anderzijds; ..
BP 1176 f 313r 20 do 09-07-1383. Rodolphus van Oekel en zijn dochter Margareta verhuurden aan Cristina wv Johannes Coptiten en Ghiselbertus Roesmont een stuk weide in Oisterwijk, ter plaatse gnd Udenhout, tussen Ghevardus van Eijndoven enerzijds en voornoemde Cristina anderzijds, voor 8 jaar, ingegaan
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.