Stamboom Van Osch » Matheus Jan Laurens van Andel (± 1360-????)

Persoonlijke gegevens Matheus Jan Laurens van Andel 

  • Hij is geboren rond 1360.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 oktober 2015.

Gezin van Matheus Jan Laurens van Andel

Hij is getrouwd met Luijtgard Ghijsbrechs Houtappel.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Matheus Jan Laurens van Andel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Matheus Jan Laurens van Andel

Matheus Jan Laurens van Andel
± 1360-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Andel


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I38244.php : benaderd 16 januari 2026), "Matheus Jan Laurens van Andel (± 1360-????)".