Stamboom Van Osch » Johannes van der Kijnder (????-< 1408)

Persoonlijke gegevens Johannes van der Kijnder 

  • Hij is overleden voor 1408 in Haaren.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2023.

Gezin van Johannes van der Kijnder

Hij is getrouwd met Elisabeth Peter Brocken.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Petrus Kijndermans  ± 1395-????


Notities over Johannes van der Kijnder

- ook geschreven Der Kijnderen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes van der Kijnder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes van der Kijnder

Johannes van der Kijnder
????-< 1408


Petrus Kijndermans
± 1395-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Kijnder


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I38215.php : benaderd 13 februari 2026), "Johannes van der Kijnder (????-< 1408)".