Hij is getrouwd met Jenneke ten Haeve.
Zij zijn getrouwd in het jaar 1576 te Nijmegen.
Kind(eren):
ook geschreven Mulickum, Muylickom
info:
- Als Gijsbert betekent hij op 30 juli 1581 als deurwaarder een stuk, en zegelt hij naast de twee schepenen met zijn wapen, gelijk aan dat van zijn vader. In 1600 verkoopt hij een huis in de Strickstraat. RAA familie-archief Brantsen charter nr 726.
- Op 30 augustus en 10 september 1622 maakt Jenneke ten Haeve, weduwe van Gijsbert van Mulickom, haar testament resp. een aanvulling hierop. Zij legateert aan de Broederschap van de Heilige Geest 50 gulden, aan haar zoons Jan en Gerard ieder 150 gulden en ieder een zilveren beker met zijn naam erop, aan Gertruut de vrouw van haar zoon (Jan) een gouden ring, een satijnen jas en een fluwelen mof, aan haar zoon Gijsbert haar huis in de Burchstraat, aan haar zoon Jan een huis in de Grotestraat. Zoon Robert wordt niet genoemd; mogelijk is hij reeds overleden. Deze uiterste wilbeschikkingen doet zij echter teniet bij een later testament uit 1626; alleen het legaat aan de Heilige Geest blijft intact.
- In 1625 hebben haar zoons Gerard en Johan, raadsvrienden, en haar uitlandige zoon Hendrick voor haar een huis in de Grotestraat verkocht, met het beding dat de weduwe er tot haar dood mag blijven wonen.
Referenties: Gens Nostra, maart 1992, blz. 116.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Gijsbert van Mulickom | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1576 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jenneke ten Haeve | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.