Stamboom Van Osch » Louretina Adriana van den Berk (1879-????)

Persoonlijke gegevens Louretina Adriana van den Berk 

  • Zij is geboren in het jaar 1879 in Hedel.

Gezin van Louretina Adriana van den Berk

Zij is getrouwd met Gijsbertus van de Wetering.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1909 te Hedel, zij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louretina Adriana van den Berk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Berk


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I3494.php : benaderd 7 januari 2026), "Louretina Adriana van den Berk (1879-????)".