Stamboom Van Osch » Lijsje Gossens van Redichem (-< 1686)

Persoonlijke gegevens Lijsje Gossens van Redichem 

  • Zij is geboren in Culemborg.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden voor 1686.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 juli 2012.

Gezin van Lijsje Gossens van Redichem

Zij is getrouwd met Cornelis Alerts van Spanje.

Toestemming voor het huwelijk is 30 augustus 1684 verkregen te Tricht.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 11 september 1684 te Tricht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lijsje Gossens van Redichem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Tricht Trouwen 1664-1723 p218

Over de familienaam Van Redichem


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I32289.php : benaderd 27 januari 2026), "Lijsje Gossens van Redichem (-< 1686)".