Stamboom Van Osch » Wolfert III van Borsselen (± 1313-± 1345)

Persoonlijke gegevens Wolfert III van Borsselen 


Gezin van Wolfert III van Borsselen

Hij is getrouwd met Hadewich Both van der Eem.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1337 te Veere.


Kind(eren):

  1. Wolfert van Borsselen  ± 1340-????
  2. Nicolaas van Borsselen  ± 1344-????
  3. Isabella van Borsselen  ± 1345-????
  4. Hendrik II van Borsselen  ± 1345-1401

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wolfert III van Borsselen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wolfert III van Borsselen

Wolfert III van Borsselen
± 1313-± 1345

1337

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Borsselen


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I31648.php : benaderd 25 januari 2026), "Wolfert III van Borsselen (± 1313-± 1345)".