Stamboom Van Osch » Johannes Jacobus van Alten (1725-< 1814)

Persoonlijke gegevens Johannes Jacobus van Alten 

  • Hij is geboren op 18 juli 1725 in Hedel.
  • Hij is overleden voor 1814.
  • Hij was getuige bij gebeurtenis van Johannes van Mil.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 april 2016.

Gezin van Johannes Jacobus van Alten

Hij is getrouwd met Elisabeth van Wijnen.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1753 te Ammerzoden, hij was toen 27 jaar oud.

Bronnen:
- huwelijk: (RK) (getuige(n): Theodoro van Alten en Maria Mensingh), 25-02-1753 ook NG gehuwd.(bron:SAB DTB 302)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Jacobus van Alten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Alten


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I28521.php : benaderd 23 januari 2026), "Johannes Jacobus van Alten (1725-< 1814)".