Stamboom Van Osch » Derck Reijntjes (± 1610-????)

Persoonlijke gegevens Derck Reijntjes 

  • Hij is geboren rond 1610.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 26 januari 2011.

Gezin van Derck Reijntjes


Kind(eren):

  1. Thomas Reijntjes  ± 1640-1693 


Notities over Derck Reijntjes

bron: http://www.opdefiets.net/oteman/oudere%20verbeten.htm

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derck Reijntjes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Derck Reijntjes

Derck Reijntjes
± 1610-????



Onbekend

Thomas Reijntjes
± 1640-1693

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Reijntjes


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I27417.php : benaderd 17 januari 2026), "Derck Reijntjes (± 1610-????)".