Stamboom Van Osch » Petrus van Soest (1675-????)

Persoonlijke gegevens Petrus van Soest 


Gezin van Petrus van Soest

(1) Hij is getrouwd met Bertha Thomassen.

Zij zijn getrouwd op 25 augustus 1697 te Broekhuizen.Bron 2

tgt Theodorus van Soest, Sibertus Siebers

Kind(eren):

  1. Joannes van Soest  1701-< 1725 
  2. Petrus van Soest  1709-????


(2) Hij is getrouwd met Agnes Hermans Friesen.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1710 te Broekhuizen.Bron 2

get Jacobus van Soest, Wilhelmus Freesen

Kind(eren):

  1. Berta van Soest  1711-????
  2. Henricus van Soest  1712-????
  3. Maria van Soest  1714-????
  4. Arnoldus van Soest  1717-????
  5. Andreas van Soest  1720-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus van Soest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus van Soest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus van Soest

Henricus van Soest
± 1580-????
Maria Saeren
1640-1708

Petrus van Soest
1675-????

(1) 1697

Bertha Thomassen
± 1670-1709

(2) 1710

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Broekhuizen Dopen RK St.Nicolaas 1637-1798
  2. Broekhuizen Trouwen RK St.Nicolaas 1639-1798

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1675: Bron: Wikipedia
    • 4 mei » Koning Charles II geeft opdracht voor de bouw van het Koninklijk Observatorium van Greenwich.
    • 10 augustus » Eerstesteenlegging van het Koninklijk Observatorium van Greenwich door koning Charles II.
    • 29 september » Frederik van Nassau-Weilburg wordt opgevolgd door zijn zoon Johan Ernst.
    • 29 oktober » Leibniz gebruikt voor het eerst het -teken voor integralen.
    • 2 november » De naam van de Colombiaanse stad Medellín wordt veranderd van Poblado de San Lorenzo in Villa de Nuestra Señora de la Candelaria de Medellín.
    • 11 november » De wiskundige Gottfried Wilhelm Leibniz demonstreert voor de eerste keer de integraalrekening.

Over de familienaam Van Soest


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I26667.php : benaderd 17 januari 2026), "Petrus van Soest (1675-????)".