Stamboom Van Osch » Henricus van Soest (1643-????)

Persoonlijke gegevens Henricus van Soest 


Gezin van Henricus van Soest

Hij is getrouwd met Catharina Willems Jacobs.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1665 te Blerick.Bron 2

tgt Godefridus Jacobs, Henricus Caniels

Kind(eren):

  1. Catharina van Soest  1666-????
  2. Jacobus van Soest  1668-????
  3. Maria van Soest  1670-????
  4. Petrus van Soest  1673-????
  5. Aleijdis van Soest  1674-????
  6. Joanna van Soest  1686-????
  7. Willemijn van Soest  1689-????


Notities over Henricus van Soest

- schepen te Blerick
bronnen:
- home.kpn.nl/antonina/generaties/De%20Derde%20Generatie(1).doc
- http://bomers.voorouders.net/person/1/i_I807/henricus-van-soest
- http://www.titven.nl/index.php?title=Van_Soest

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus van Soest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus van Soest

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus van Soest


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Broekhuizen Dopen RK St.Nicolaas 1637-1798
  2. Blerick Trouwen St. Lambert RK 1575-1577, 1598-1803

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.

Over de familienaam Van Soest


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I26577.php : benaderd 13 januari 2026), "Henricus van Soest (1643-????)".