Hij is getrouwd met Elisabeth N.N..
Zij zijn getrouwd.
Kind(eren):
Koopt in 1396 een rogpacht uit goederen van Eelken Eliaess te (Moer-gestell), welke pacht in 1498 in 't bezit is van zijn achterkleinkinderen.
bron: F.W. Smulders BL 1956 p14: De Familie Walraven
schepenbank Oisterwijk:
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr.143, microfiche 5-E11, f.121v-3, aktenr. 893.
Op 22-12-1421 verklaarden Willem van Dusel man van ELISABETH, en haar zuster ENGHELBEREN JAN WALRAVENS dat aan hun broer MELIJS (JAN) WALRAVEN alle erfelijke goederen ten deel zijn gevallen, die aan wijlen hun moeder Elisabeth Walravens toebehoorden, gelegen te Enschot, belast met de hertogencijns.
RA Tilburg, 847. Archief Schepenbank en Eninge van Oisterwijk, 1418-1811, inv.nr.144, microfiche 1-D2, f.15v-3, aktenr. 094.
Op 08-03-1422 verkochten 1. Engbrecht Gherijt Buckincs, 2. Henric Henrics van den Avoert, voor zich en voor zijn kinderen, 3. kinderen van Goeswijn Goeswijn Matheeus zoen, a. Goeswijn Goeswijns Goeswijn Matheeus zoen, b. Elisabeth, gehuwd met Henric Engbrecht Smijters, tevens voor c. Gherijt Goeswijns, 4. kinderen van Henric Kemmer, a. Willem, b. Gherijt, deze beide tevens voor c. andere broers en zusters, aan Aert Aert sGreven hun deel van 2 lopen land in Oisterwijk, op de Hupperingen, tussen eertijds Gherijt Buckincs in het oosten en tussen Melijs van Haren in het westen, die voornoemde Gherijt Jan Buckincs gekocht had van JAN JAN WALRAVENS, zoals in schepenbrieven van Oisterwijk.
Bosch Protocol 115. 18-03-1429 1199 / 31-5 en 6
31-5. Franco Johannis van Ghestel man van Guedeldis Johannis van Buel gaf uit aan Johannes nzvw mr Johannes Wijtman ½ van een huis, schuur en tuin in Oisterwijk, tussen JOHANNES WALRAVEN en tussen Elisabeth, Mathijas en Agnes Lockermans, met de wegen en andere toebehoorten, welke goederen Henricus die Coster gekocht had van Danijelis Vladeracken en zijn zoon Johannes, en welke helft hem bij erfdeling aangekomen is. Uitgifte voor onderhoud van ½ roede (uit 2 roeden) van de dijk van Oisterwijk, cijnsen en pachten, en thans voor een erfpacht van 1 mud rogge, te leveren met lichtmis.
31-6. Laurencius Johannis van Ghestel zag af van vernadering.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jan Jansz Walraven | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Elisabeth N.N. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.