Stamboom Van Osch » Hendrick Gerardus van Broechoven (1339-1411)

Persoonlijke gegevens Hendrick Gerardus van Broechoven 


Gezin van Hendrick Gerardus van Broechoven

Hij is getrouwd met Katharina Johan van Zonne.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan Henric van Zon  ± 1370-± 1455 


Notities over Hendrick Gerardus van Broechoven

- had een zoon Heinen: zie Illustre Lieve Vrouwe Broederschap 1431 intredegeld voor Heinen Henric Gerits soen van Broechoven...

info Regionaal Archief Tilburg:
1378 januari 14 - Tongerlo, Charters 845
Hubrecht en Ghisebrecht Bac, gebroeders, met Vrancken van Ghestel en Bruysten van Andel aan de ene kant en Henric van Broechoven met Arnt Heynen en Lonis van Langvelt, aan de andere zijde komen overeen dat de weg die Ghisebrecht tot heden bezit en waarover onenigheid ontstaan is blijft van genoemde Ghisebrecht.
...dusent driehondert tseventich ende seven, des donresdaechs nader octave van dertiendach, na costumen der stat van tShertogenbossche. Bezegeld door beide partijen. Koyen, regest 1259.

bron: http://www.genealogieonline.nl/genealogische-gegevens-tilburg-goirle/I6002.php

BP 1175 f 264v 13 vr 25-04-1371.
HENRICUS VAN BROECHOVEN verkocht aan Johannes Cristiani (1) een huis en schuur met ondergrond, in Tilburg, tussen de huizinge van voornoemde Henricus enerzijds en de tuin eertijds van wijlen Godefridus van Broechoven nu van voornoemde Henricus, anderzijds, strekkend van een gemene weg achterwaarts tot aan de beemd van voornoemde Henricus, (2) een tuin en een akker aldaar, voor voornoemde huizinge van voornoemde Henricus, tussen de Enen Akker van jkvr Heijlwigis van Broechoven mv voornoemde Henricus enerzijds en een gemene weg anderzijds, (3) 3 mudzaad roggeland aldaar, tussen Enghela van Oerle enerzijds en voornoemde Henricus anderzijds, (4) een beemd gnd Gelookt in Tilburg, bij het eind van de dijk van Broekhoven, tussen erfgoed gnd Ver Koengonden Beemd enerzijds en erfgoed gnd Gestelse Broek behorend aan Reijnerus Moelner en erfgoed vw Godefridus van Brachoeven anderzijds, (5) een stuk erfgoed gnd dat Hei Broek, aan de andere kant van voornoemde dijk, ongeveer 10 bunder groot, tussen voornoemde Enghela van Oerle enerzijds en voornoemde jkvr Heijlwigis van Broechoven anderzijds, (6) een stuk heide, 11½ bunder groot, gelegen aan het eind van voornoemde dijk, tussen voornoemde Henricus enerzijds en voornoemde jkvr Heijlwigis anderzijds met recht van weg in de dijk, en andere wegen, belast met onderhoud van ¼ van de dijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrick Gerardus van Broechoven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrick Gerardus van Broechoven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrick Gerardus van Broechoven

Dympna N.N.
1318-1401

Hendrick Gerardus van Broechoven
1339-1411


Jan Henric van Zon
± 1370-± 1455

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen



Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Broechoven


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I22075.php : benaderd 20 januari 2026), "Hendrick Gerardus van Broechoven (1339-1411)".