Stamboom Van Osch » Ghiselbert Jan Bac (van Loen) (± 1310-> 1375)

Persoonlijke gegevens Ghiselbert Jan Bac (van Loen) 

  • Hij is geboren rond 1310.
  • Hij is overleden na 1375.
  • Een kind van Jan Janszn van Loen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2024.

Gezin van Ghiselbert Jan Bac (van Loen)


Kind(eren):

  1. Heymerick van Loen  ± 1345-> 1403
  2. Hadewich van Loen  ± 1350-????


Notities over Ghiselbert Jan Bac (van Loen)

- rentmeester van hertog Jan (van Brabant)
- hij was misschien getrouwd met een dochter van Jan Bac Arnt Berthout Bac van Tilburg

info: Oorkonden Midden-Brabant:
1331 mei 7 - afschrift
De notarissen Johannes de Roma, clericus van Diest en Henricus de Vissenaken, Leodiensis diocesis publici imperiali auctoritate notarii, oorkonden dat Johannes van de Plasche zoon van wijlen Johannese van de Plasche teniet doet de verplichtingen die de abdij van Tongerlo aanging bij de overdracht van de goederen apud Leendonck te Udenhout, gekomen van zijn vader voornoemd, namelijk 23 pond Tournooisen, 77 pond en 17 schellingen en 6 penningen die Ghiselbertus Back en Catharina de Corvele seu liberis eorumdem aan zijn vader beloofden.
quod anno Domini millesimo tricentesimo trigesimo primo, indictione quarta decima, mensis maii die septima.
Erens, regest 733

info: het Bossche Protocol mbt Udenhout:
1176 f.140 daags voor Laurentius 1380
Ghijsbrecht Jan Jansz. Van Loen draagt op aan Jan Bruijsten van Andel een pacht van 3 mud rog uit een akker op Cleppenscoer in Udenhout tussen Claes van Berkel en Mette Palaerts en uit het huis daarop. (Jan Jansz. Van Loen had die akker met het huis voor 3 mud verpacht aan Wouter Oghe)
bron: http://www.snoerman.org/GetFile.aspx?File=overigen/BP-1175-1177-FS.pdf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ghiselbert Jan Bac (van Loen)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ghiselbert Jan Bac (van Loen)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ghiselbert Jan Bac (van Loen)

Ghiselbert Jan Bac (van Loen)
± 1310-> 1375



Onbekend

Heymerick van Loen
± 1345-> 1403
Hadewich van Loen
± 1350-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Bac (van Loen)


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I20474.php : benaderd 15 januari 2026), "Ghiselbert Jan Bac (van Loen) (± 1310-> 1375)".