(1) Zij is getrouwd met Nicolaus Henrici Pluijmen.
Zij zijn getrouwd voor 1400.
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Jan Henricks Brabants.
Zij zijn getrouwd rond 1400.
Kind(eren):
RHC Tilburg, Oud Rechterlijk Archief Oisterwijk, inv.nr.146, microfiche 1-A6, f.2v-3, aktenr. 007.
Op 08-09-1429 verpachtte Juet Wouter BROCKEN wv Claus Plumen aan haar zoon Wouter Claus Pluum alle erfenissen met de timmeringen die zij in tocht heeft,
1. een huis en hof in Oisterwijk bij de draaiboom, naast Herman Mijchiels en naast Heijn Meeus van Nuwenhuijs, belast met 17 schillingen oud geld aan sint Claus altaar in Oisterwijk, en belast met onderhoud van een deel van de Oisterwijkse dijk,
2. een hoefke van 1 lopen in de vrijheid bij Lomberts aan het veken, belast met een erfcijns van 20 penningen en 2 hoender aan Willem Willems van Haren,
3. 1open land, het Zandstuk,
4. 7 lopen land aan de Gever aan het veken, belast met de hertogencijns,
5. 1 zesterzaad land, het Haakstukske in Oisterwijk, naast de heerweg naar den Bosch,
6. 4 lopen land, het Klootke, daarbij gelegen aan voornoemde Bosch Weg,
7. an de Vloetbeemd, belast met een erfcijns van 5 schillingen, de oude grote voor 16 penningen gerekend,
8. een beemd, het Euselke, daaraan gelegen, naast de beemd van de persoon van Oisterwijk, strekkend aan de gemeint,
9. een heihoeve achter de Amerlaar, strekkend aan de gemeint, aan erf van de persoon van Oisterwijk en aan Cop Stijnen.
Verpacht, zo lang Juet leven zal, voor de lasten, een erfpacht van ud rogge aan het gasthuis van den Bosch, een erfpacht van 1 zester rogge aan de persoon van Oisterwijk, een erfpacht van 2 lopen rogge en een erfcijns van 32 penningen aan de gezellen in de kerk van Oisterwijk, en thans nog aan Henrick, de broer van Wouter, aan Godevaert, eveneens een broer van Wouter, en aan Wouter zelf jaarlijks met lichtmis 1 mud rogge. Wouter mag die mud rogge aan hemzelf behouden als huwelijks goed.
2v-4. Jutta verpachtte aan haar zoon Wouter 2 stukken land, samen 3open, 1. in Haaren, naast Aert BROCKEN en naast Jan Wouten, 2. in de Schijf achter Oisterwijk, naast meester Jan van Spul en naast Heijn van Budel, voor een periode van 6 jaar, voor 11 lopen rogge per jaar. Deze stukken waren kennelijk belast met een erfpacht van 6 mud rogge en met het onderhoud van 1/8 deel van Eeskens veken.
schepenbank Oisterwijk:
RA Tilburg, Oud Rechterlijk Archief Oisterwijk, inv.nr.148, microfiche 2-D4, f.34v-3, aktenr. 249, 31-05-1433.
Op 31-05-1433 verkocht Henric, zvw Jan Brabants en zijn tweede vrouw JUET WOUTER BROCKEN, aan zijn neef Henrick Jans van Budel een erfcijns van 8 oude vlaams die erfg Jan Eghen te Helvoirt met sint Thomas betalen, hem ten deel gevallen bij erfdeling.
Bosch Protocol:
342. 19-02-1438 1208 / 58-6
Jutta Wolteri Brocken weduwe van Nycolaus Pluijmen droeg over aan haar zoon Godefridus Pluijmen een erfpacht van 1 mud rogge, die Johannes Gerardi Buckinc aan Jutta moet leveren met lichtmis, gaande uit
1. een stuk land in Oisterwijk in de Hoge Wegen, tussen Arnoldus Wolphardi en tussen eertijds Elisabeth Henrics thans genoemde Johannes Buckinc, strekkend van een weg tot aan een beemd van genoemde Johannes Buckinc,
2. een stuk land in Oisterwijk in de Hoge Wegen, tussen kinderen van wijlen Godefridus Bacx en tussen erfgenamen van Johannes Vrient, strekkend van een weg tot aan eertijds genoemde Elisabeth Henrics thans Johannes Buckinc.
543. 12-10-1442 1213 / 147v-2
Jutta Wolteri Brocken, weduwe van Nycolaus Pluijmen, droeg over aan haar zoon Godefridus Pluijmen het vruchtgebruik in een erfpacht van ½ mud rogge, te leveren met lichtmis, welke pacht Johannes Gerardi Buckinc betaalde gaande uit
1. een stuk land in Oisterwijk, in die Hogeweg, tussen Arnoldus Wolphardi en tussen eertijds Elisabeth Henrici thans genoemde Johannes Buckinc, strekkend van een weg tot aan een beemd van genoemde Johannes Buckinc,
2. een stuk land aldaar, tussen de kinderen van wijlen Godefridus Bacx en tussen de erfgenamen van wijlen Johannes Vrient, strekkend van een weg tot aan eertijds genoemde Elisabeth Henrici thans voornoemde Johannes Buckinc.
585. 1234/160-3/15-11-1464. Solvit.
Wolterus, zoon van Nycolaus Pluijmen en van JUTTA Wolteri Brocken, en zijn halfbroer Henricus, zoon van Johannes Brabants en van genoemde Jutta, verkochten aan Henricus Johannis die Loze een stuk land genaamd ...bler in Oisterwijk, nabij de Nedervonderse Molen, tussen een openbare weg en tussen erfgoed van Johannes die Becker de jonge, strekkend van een oopenbare weg tot aan erfgoed van Aleijdis Baten en haar kinderen.
1253/270v-3/27-04-1484. Solvit. Scabini noluerunt.
Maria Petri Arntzs Start weduwe van Willelmus Henrici Nelle, droeg over aan Aleijda, dochter van haar, Maria, en van Willelmus voornoemd, het vruchtgebruik in een stuk land onder Oesterwijck ter plaatse in die Schijf achter Oesterwijck, tussen erfgoed van Petrus Arnoldi Start en tussen erfgoed van de erfgenamen van wijlen meester Johannis van Spull en erfgoed van Tielmannus Hoijfts, welk stuk land Henricus en Wolterus, broers, kinderen van Nicolaus Pluijm en van JUTTA WOLTERI BROCKEN, verkocht hadden aan Petrus Arnoldi Stert.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Jutta Wouter Aert Brocken | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) < 1400 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nicolaus Henrici Pluijmen | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) ± 1400 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Jan Henricks Brabants | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.