Stamboom Van Osch » Aledram markgraaf (Aledram, markgraaf) de Montferrat (< 913-967)

Persoonlijke gegevens Aledram markgraaf (Aledram, markgraaf) de Montferrat 

  • Roepnaam Aledram, markgraaf.
  • Hij is geboren voor 913.
  • Hij is overleden in het jaar 967.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 augustus 2012.

Gezin van Aledram markgraaf (Aledram, markgraaf) de Montferrat

Hij is getrouwd met Gerberga van Italië.

Zij zijn getrouwd in het jaar 961.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aledram markgraaf (Aledram, markgraaf) de Montferrat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://home.wxs.nl/~brouw268/Kwartierstaat7.html#n89806371394

Over de familienaam De Montferrat


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I19403.php : benaderd 22 januari 2026), "Aledram markgraaf (Aledram, markgraaf) de Montferrat (< 913-967)".