Stamboom Van Osch » Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny (± 1020-1068)

Persoonlijke gegevens Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny 

  • Roepnaam Lodewijk II, graaf.
  • Hij is geboren rond 1020.
  • Hij is overleden in het jaar 1068.
  • Een kind van Lodewijk I graaf van Chiny en Adelheid
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 maart 2015.

Gezin van Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny

Hij is getrouwd met Sophia van Verdun.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Arnold I graaf van Chiny  ± 1040-1106 


Notities over Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny

Over hem is weinig bekend. Hij was graaf van Chiny en heer van Ivoix in 1025-1066 en trouwde met Sophia van Verdun, mogelijk dochter van Frederik van Lotharingen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lodewijk II graaf van Chiny

Otto I van Chiny
± 955-± 987
Adelheid
± 1000-????

Lodewijk II graaf van Chiny
± 1020-1068


Sophia van Verdun
± 1020-1078


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Chiny


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I19074.php : benaderd 18 januari 2026), "Lodewijk II graaf (Lodewijk II, graaf) van Chiny (± 1020-1068)".