Stamboom Van Osch » Walterus III Clutinc (± 1200-1264)

Persoonlijke gegevens Walterus III Clutinc 

  • Hij is geboren rond 1200 in Brussel.
  • Hij is overleden in het jaar 1264 in Brussel.
  • Een kind van Reijnaldus Clutinc
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 januari 2016.

Gezin van Walterus III Clutinc

Hij is getrouwd met Hadewich van Nieuwenhuijse.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Reijnerus Clutinc  ± 1235-????


Notities over Walterus III Clutinc

- ridder in 1223 aan het Hof van de Hertogen van Brabant - opperhofmaarschalk, seneschalk en rechter aan het Hertogelijk Hof van Brabant (hertogen Hendrik I, II en III)
- heer van het feodaal Hof van Ganshoren te Jette bij Brussel

Chevalier Walterus Clutinc (1190-1264) x Heilervide de Nova Doma, geheten uten Nieuwenhuyse, was schepen van Brussel in 1215 en 1220. Hij was benoemd door Hertog Godefroid III. Gauthier (Walterus) Clutinc werd vermeld in een acte van Hertog Godefroid - de Louvain. Hij maakte deel uit van de Brabantse hofhouding en had belangrijke functies, zoals die van amtenaar belast met het toezicht op het koningshuis.
Helwige Clutinc dochter van ridder Gauthier Clutinc was directrice van het hospice Ternarken.

bron:
- http://mbp.science.ru.nl/leo_meerts/genealogy/meerte/
Familie_Clutine.html
- http://www.mlf.science.ru.nl/leo_meerts/genealogy/meerte/d0000/
g0000098.html#I119

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Walterus III Clutinc?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Walterus III Clutinc

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Walterus III Clutinc

Hugo Clutinc Meerte
± 1145-> 1207
Reijnaldus Clutinc
± 1175-> 1208

Walterus III Clutinc
± 1200-1264


Reijnerus Clutinc
± 1235-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Clutinc

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Clutinc.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Clutinc.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Clutinc (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I18756.php : benaderd 15 januari 2026), "Walterus III Clutinc (± 1200-1264)".