Stamboom Van Osch » Henricus Schaapsmeerders (± 1720-????)

Persoonlijke gegevens Henricus Schaapsmeerders 


Gezin van Henricus Schaapsmeerders

Hij is getrouwd met Adriana Maria van de Curius.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1749 te Tilburg.Bron 1

getuigen: Anthoni Hamels is stiefvader van de bruidegom en Jan van Dijk neef van de bruid.

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henricus Schaapsmeerders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henricus Schaapsmeerders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henricus Schaapsmeerders


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Regionaal Archief Tilburg

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Schaapsmeerders


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I18028.php : benaderd 16 januari 2026), "Henricus Schaapsmeerders (± 1720-????)".