Stamboom Van Osch » Catharina Aert Hendricx van Tartwijck (± 1580-< 1647)

Persoonlijke gegevens Catharina Aert Hendricx van Tartwijck 


Gezin van Catharina Aert Hendricx van Tartwijck

Zij is getrouwd met Hendrick Aertssen Haubraecken.

Zij zijn getrouwd rond 1605 te Sint-Oedenrode.Bron 1


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Aert Hendricx van Tartwijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Aert Hendricx van Tartwijck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Johan van de Laar

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Tartwijck


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I16817.php : benaderd 26 januari 2026), "Catharina Aert Hendricx van Tartwijck (± 1580-< 1647)".