Stamboom Van Osch » Mechel Dirkse Vervoort (1717-< 1765)

Persoonlijke gegevens Mechel Dirkse Vervoort 


Gezin van Mechel Dirkse Vervoort

Zij is getrouwd met Claes Joost Lambers van der Heijden.

Zij zijn getrouwd op 13 februari 1746 te Sint-Oedenrode.Bron 2

getuigen Joanna Sigmans en rev.dominus NN van Hasselt

Kind(eren):



Notities over Mechel Dirkse Vervoort

- heeft broer Jan Vervoort (voogd van haar 4 in 1765 minderjarige kinderen)
- bij doop zoon Gerardus wordt zij Machtildis Willems genoemd..?

zie akten:
Inventaris 188 jaar 1765 folio 344 Deijlingen tusschen Joost van der Heijden, Goort van der Heijden, Jan van der Heijden ende Tomas van Roosmalen, als in huwelijk hebbende Cathalijn van der Heijden, alle kinderen en erfgenamen van Claes Jooste van der Heijden ende Maria Goort Vogels. Benevens Jan Vervoort en Joost van der Heijden in qualiteit als wettige voogden en momboiren over de vier minderjarige kinderen van wijlen voorschreven Claes van der Heijden ende Mechel Vervoort, alsoo alle kinderen en erfgenamen van Claes Joosten van der Heijden voorschreven en inwoonderen te Sint Oedenrode. O.a. aan Goort Claese van der Heijden, een huijs, hof en aangelegen teul en groeslanden, geleegen onder Olland en Houtum, aan erve met een seijde en eijnde de kinderen Dirk van Houtum, dander seijde Jan de Bie, het ander eijnde de gemeente.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mechel Dirkse Vervoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mechel Dirkse Vervoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Sint-Oedenrode Dopen RK 1711-1726
  2. Sint-Oedenrode Trouwboek RK 1726-1781

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Vervoort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vervoort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vervoort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vervoort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I15967.php : benaderd 27 januari 2026), "Mechel Dirkse Vervoort (1717-< 1765)".