Stamboom Van Osch » Jantje Erris van Santhen (-1695)

Persoonlijke gegevens Jantje Erris van Santhen 


Gezin van Jantje Erris van Santhen

Zij is getrouwd met Louis Janse de Hotte.

Toestemming voor het huwelijk is 19 maart 1682 verkregen te Tricht.

Zij zijn getrouwd op 16 april 1682 te Tricht.Bron 1


Notities over Jantje Erris van Santhen

Jantjen Aeris van Santen is doopgetuige van Anneken Rijnberck op donderdag 10 oktober 1675 te Tricht. Alias Jansje Erris van Santen. Jantje Errisse van Santen is doopgetuige van Lambert van Santen op donderdag 3 januari 1686 te Tricht.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Erris van Santhen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Erris van Santhen

Deliana Jansz
± 1585-< 1667

Jantje Erris van Santhen
-1695

1682

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tricht Trouwen 1664-1723 p221

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1682: Bron: Wikipedia
    • 26 januari » Het deltagebied van Zuidwest-Nederland en Vlaanderen wordt getroffen door de stormvloed van 1682.
    • 6 mei » Koning Lodewijk XIV neemt zijn intrek in het Kasteel van Versailles, dat daardoor het regeringscentrum van Frankrijk wordt.
    • 29 september » Willem Doudijns, Theodorus van der Schuer, Daniël Mijtens, Robert Duval en Augustinus Terwesten richten de 'Haagsche Teeken-Academie' (nu: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten) op in Den Haag, de eerste kunstacademie in Nederland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Santhen


De publicatie Stamboom Van Osch is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Berry van Osch, "Stamboom Van Osch", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-van-osch/I13194.php : benaderd 29 januari 2026), "Jantje Erris van Santhen (-1695)".